اس ام اس

اس ام اس شهادت امام محمد تقی(ع) صفحه ۱
سلام بر امام جواد(ع) که «جود» قطره ای بود در پیشانی بلندش و «علم» غنچه ای بود از گلستانِ وجودش و «حلم» گوهری بود از گنجینه فضایلش . . .
سلام ما به رخ انور امام جواد درود ما، به تن اطهر امام جواد غریب بود و غریبانه جان سپرد و نبود کسى به وادى غم، یاور امام جواد
خورشید سپهر عدل و داد است جواد سر لوحه دفتر رشاد است جواد در جود و سخا کسی به پایش نرسد چون مظهر جود حق جواد است، جواد
ابن الرضا به حجره غریبانه جان سپرد او شمع جمع بود و چو پروانه جان سپرد مسموم شد ز زهر جگر سوز اُمّ فضل از روی شوق در ره جانانه جان سپرد . . .
گشته عالم غرق ماتم در عزاى جوادالائمه کرده زهرا ناله بر پا از براى جوادالائمه یوسف زهرا به سن نوجوانى گشته مسموم مى‏ دهد جان در میان حجره ‏ى در بسته مظلوم . . .
گشته عالم، غرق ماتم در عزای جواد الائمه کرده زهرا ناله برپا در عزای جواد الائمه شد ز بیداد، شهر بغداد کربلای جواد الائمه
دانه های بی تقصیر انگور از مسیر انگشتها تا کامت ، هزار بار زنده شدند و مردند درحالی‌که شیطان در گرد دختر مأمون پرسه میزد . . .
در میان حجره یا رب کیست غوغا میکند / شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا میکند همسرش از فرط شادی و شعف کف میزند / زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا میکند
آنکه عمری داغ زهرا زد شرر برپیکرش / ریخت از روز ازل باران ماتم بر سرش نخل امید رضا بود و به باغ احمدی / دست ظلمی زد شراره بر همه برگ و برش . . .
شهادت مظهر جود و سخا و علم و معرفت امام جواد علیه السلام تسلیت و تعزیت . . . التماس دعا
امام جواد علیه‌السلام : تا هنگامی که سپاسگذاری بندگان ادامه دارد نعمتهای خداوند قطع نمی‌شود . . .
می زنم امروز در کوی توَلاّیت قدم / تا بگیری دست این افتاده را فردا جواد در گلستان محمد، نخل سرسبز رضا / میوه قلب علی، ریحانه زهرا جواد . . .
ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها